Site Kullanım Kuralları

Kullanım Şartları

https://kumaskagitmakas.com sitesini kullanarak aşağıdaki şartlara uyacağınızı beyan etmiş olursunuz, kuralları kabul etmiyorsanız sitemizi kullanmayınız.

Fikri Mülkiyet Hakları

https://kumaskagitmakas.com adresinde yayımlanan tüm içerikler şahsıma aittir ve öyle kalacaktır. Kendi kişisel kullanımınız dışında herhangi bir şekilde web sitemizin içeriğini kullanarak uyarlama yapmamayı, değiştirmemeyi bu şekilde türev bir çalışma oluşturmamayı kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir şekilde yayınlarımın kopyalanmasına, kendi sitenizde paylaşım yapılmasına iznim yoktur.

Kullanım Değişikliği

Şahsımın, haber vermeksizin site içeriğinde değişiklik yapma veya içeriği silme hakkı vardır. Bunun için ziyaretçilere karşı bir sorumluluğum yoktur. Aynı zamanda herhangi bir zamanda kullanım şartlarını da değiştirme hakkım vardır. https://kumaskagitmakas.com sitesini kullanarak bu şartları kabul etmiş olursunuz.

Sorumluluğumuzun Sınırları

Web Sitemdeki içeriklerin tümünün doğru ve hatasız olması için çaba göstermekteyim. Buna rağmen hatalı bir içerik olduğunda şahsım bundan sorumlu değildir. Kişisel tecrübelerimi ve paylaşmaya değer gördüğüm bilgileri paylaşıyorum.

Site’de bulunan herhangi bir içerikle ilgili olarak açık veya ima edilmiş tüm beyanları ve garantileri reddediyorum; bu kayıpların olasılığı konusunda uyarılmış olsam bile, dolaylı, özel, tesadüfi veya dolaylı kayıp veya Site ile ilgili olarak, Site’nin kullanımından veya diğer ekipman veya mülkiyete ilişkin olarak ya da kar, iş, gelir, iyi niyet veya beklenen tasarruf kaybından ortaya çıkabilecek zararlardan dolayı hiçbir durumda sorumlu olmayacağım.

Sitemize Kullanıcı Katkısı

https://kumaskagitmakas.com aracılığıyla herhangi bir katkıyı paylaşarak, ücretsiz olarak bu materyali paylaşmama izin verdiğinizi kabul edersiniz (düzenlemek ve siteye uygun hale getirme amacından dolayı bu katkıyı değiştirmek veya uyarlamak da dahil olmak üzere).

Yapmış olduğunuz katkınızın telifi size ait olacaktır ve bu izin hariç tutulamaz ve başkalarının da bu materyali kullanmasına izin vererek siz de bunu kullanmaya devam edebilirsiniz. https://kumaskagitmakas.com’un sizin katkınızı kullanabilmesi için yaptığınız katkının sizin kendi orijinal çalışmanız olduğunu, karalayıcı olmadığını ve herhangi bir TÜRK kanununu ihlal etmediğini ve yaptığınız katkıyı kullanması için https://kumaskagitmakas.com’a izin verme hakkına sahip olduğunuzu onaylarsınız.

Bölünebilirlik

Eğer herhangi bir yetkili mahkeme tarafından bu Şartlar ve Koşulların geçersiz, yasa dışı veya herhangi bir sebeple uygulanamaz olduğu belirlenirse, o zaman bu Şartlar ve Koşullar bölünür ve geriye kalan Şartlar ve Koşullar geçerliliğini korur ve tam yetki ve etkiyle bağlayıcı ve uygulanabilir olmaya devam eder.

 

Pin It on Pinterest